دانلود آی او اس ۱۰ بتا

اگر مایل به امتحان کردن تمام امکانات آی او اس ۱۰ هستید. می توانید هم اکنون آن را دانلود کنید.

روز سه شنبه، اپل اولین نسخه ی آزمایشی iOS 10 را منتشر کرد. این نسخه دو روز پس از ارائه ی نسخه ی دوم آزمایشی iOS 10 به طراحان ارائه شده است و همچون سال گذشته به کاریران مشتاق و کنجکاو این اجازه را می دهد که iOS 10 را پیش از انتشار رسمی در پاییز، روی آیفون، آیپاد تاچ و آیپدهای خود بررسی کنند.

اگر مایل به دریافت نسخه ی آزمایشی iOS 10 هستید، ابتدا باید در  beta.apple.com با اطلاعات اپل خود عضو شوید. سپس یک لینک دانلود برای دریافت نرم افزار برای شما ایمیل خواهد شد.

البته باید بدانید که این نسخه آزمایشی است. ممکن است باگ هایی در این نسخه وجود داشته باشد. هرچند این نسخه قابل اطمینان است اما اپل توصیه می کند آن را روی دستگاه مجهز به سیستم آی او اسی نصب کنید که دستگاه مورد استفاده ی اصلیتان نباشد.

اگر نسخه ی آزمایشی را نصب کردید، حتما در آیتونز یا آیکلود از برنامه هایتان نسخه ی پشتیبان تهیه کنید. در این صورت، اگر مشکلی رخ دهد، از داده های اپلیکیشن ها، تصاویر و دیگر فایل هایتان نسخه ی پشتیبان خواهید داشت.

انتظار می رود اپل پس از چند ماه نسخه ی نهایی را منتشر کند. و البته نگران نباشید،در هنگام ثبت نام با عنوان مشتری ثبت نام کنید، تا اگر اتفاقی رخ داد و یا اشکالی پیش آمد، iOS به آخرین نسخه ی iOS 9 بازگردد.

برای نصب iOS 10 باید تلفن همراه آیفون ۵ یا بالاتر، نسل چهارم آیپد و یا نسل ۶ آیپاد تاچ را در اختیار داشته باشید.

ویژگی های جدید iOS 10

آی او اس ۱۰ ویژگی های جدید و بهبودهای عملکردی بسیار زیادی دارد، مانند قفل صفحه و اعلان های بازطراحی شده، پیشرفت های عمده و مهم در Siri و اپلیکیشن Apple Music و Apple News بازطراحی شده. همچنین اپلیکیشن جدید Home نیز برای کنترل بهتر طراحی شده است.

اما بزرگ ترین تغییرات مربوط به پیام ها است که با استیکرها، ایموجی های بیشتر، لینک مخفی و لینک و rich لینک همراه است.

تغییرات بزرگ در پیام برای ما کافی است تا حس کنجکاویمان برانگیخته شود و این نسخه را امتحان کنیم.

منبع: Mashable

ترجمه: پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *