بازگردانی یادداشت های حذف شده در آیفون و آیپد

آیا تا به حال پیش آمده که یادداشتی مهم و یا یادداشت مورد علاقه تان را اشتباهی حذف کنید؟ نگران نباشید. امروز به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یادداشت های حذف شده در آیفون و آیپدتان را بازیابی کنید.

اخیرا، یادداشت ها در ایفون و آیپد به دلیل امکان رمز گذاری و یادداشت سریع، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده اند. در حالی که دیگر اپلیکیشن های یادداشت برداری مانند Evernote و Google Keep غالبا موارد کاربردی تری نسبت به اپلیکیشن یادداشت برداری اپل دارند، اما کاربران علاقه ی بیشتری به اپلیکیشن یادداشت برداری اپل نشان می دهند و البته از جهتی نیز معقولانه است، زیرا شما نیاز به دانلود این اپلیکیشن ندارید؛ کافی است اپلیکیشن یادداشت برداری را در دستگاه خود اجرا کرده و نوشتن را آغاز کنید.

خرید اپل آیدی معتبر

هرچند معمولا کاربران به دلیل استفاده ی راحت و آسان از اپلیکیشن های iOS راضی هستند، اما به نظر نمی رسد از اپلیکیشن یادداشت برداری اپل انتظار بازگردانی یادداشت های حذف شده را داشته باشند. اما این یکی از ویژگی های این اپلیکیشن است. نگران نباشید، کار دشواری نیست.

خرید اپل آیدی معتبر

مراحل زیر را دنبال کنید تا یادداشت های حذف شده را بازیابی کنید:

۱٫ اپلیکیشن یادداشت برداری را اجرا کنید.

۲٫ معمولا این اپلیکیشن آخرین یادداشتی که برداشته اید را اجرا می کند. اگر همین مورد مد نظرتان است، روی فلش یا پیکان بازگشت که در بالای گوشه ی سمت چپ قرار دارد کلیک کنید.

۳٫ در پایین صفحه، پوشه ای با نام Recently Deleted خواهید دید. در این پوشه، یادداشت هایی که طی ۳۰ روز اخیر حذف کرده اید را می توان یافت. 

۴٫ پوشه ی Recently Deleted را باز کنید. در این پوشه، در قسمت بالای گوشه ی راست گزینه ی Edit را انتخاب کنید.

۵٫ روی یادداشتی تصمیم به بازیابی آن دارید کلیک کنید. البته گزینه ی انتخاب چند موردی نیز برای بازیابی همزمان چند یادداشت وجود دارد.

۶٫ در قسمت پایین سمت چپ اپلیکیشن روی گزینه ی Move to کلیک کنید. اکنون پوشه ی مقصد را انتخاب کنید. همچنین می توانید پوشه ی جدیدی ایجاد کنید.

 

یاد گرفتیم که چگونه یادداشت های حذف شده در آیفون و آیپد را باز گردانیم. البته توجه داشته باشید که یادداشت های حذف شده پس از ۳۰ روز برای همیشه حذف می شوند و قابل بازیابی نیستند.

منبع: Phonearena

ترجمه: پن اپل

 

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *