قلم فانتزی با تکنولوژی پیشرفته در پتنت جدید اپل

زمانی که اپل در سال ۲۰۱۵ از قلم ساخت این شرکت به نام قلم اپل رونمایی کرد، این وسیله در میان جذاب ترین طراحی ها و تولیدات این شرکت جای نگرفت. همه ی افراد پیش از این نیز با این گونه قلم ها آشنایی داشتند.

بر اساس آن چه از اپل اینسایدر به دست آمده، اکنون به نظر می رسد که اپل فناوری این قلم را به روز رسانی کرده است. اپل روز سه شنبه پتنتی منتشر کرد که جزئیات قلم اپل با بدنه ی حساس به لمس- بدین معنا که این قلم محل قرارگیری انگشتان شما را تشخیص می دهد-، چرخش و میزان نیروی وارده و استفاده شده  را نشان می دهد.

اپل چنین اظهار داشت که با چنین قابلیت هایی  موارد کاربرد و استفاده از دستگاه می تواند بسته به نحوه ی در دست گرفتن قلم و یا حالت کار با قلم تغییر کند، مانند حرکت انگشت از پایین به بالا در طول بدنه ی قلم.

خرید اپل آیدی معتبر

این پتنت برخی موارد استفاده، مانند حرکت انگشت در طول قلم برای بالا و پایین رفتن در یک صفحه، چرخاندن قلم با انگشتان روی یک حسگر برای چرخاندن صفحه و یا دستگاهی که با آن کار می کنید، و یا لمس نقاط مختلف برای تغییر دادن حالت ترسیم را به صورت تخصصی بررسی کرده است.

خرید اپل آیدی معتبر

این قلم این اطلاعات را به هر دستگاهی که به صورت ارتباط بی سیم مانند بلوتوث با آن کار می کنید ارسال می کند.

تنها به این دلیل که تمام این اطلاعات در پتنت جای دارند بدین معنا نیست که لزوما تمام آن ها رخ خواهند داد. در حقیقت ارائه ی این پتنت پس از معرفی قلم اپل در سال گذشته می تواند بدین معنا باشد که اپل تصمیم دارد طرح هایی را که قصد دارد در آینده عملی کند به نام خود ثبت کند.

این کار همچنین می تواند بدین معنا باشد که قلم اپل ممکن است ماندنی شود و با ویژگی هایی که بی شک برای کاربران کنونی این قلم ها بسیار مفید خواهد بود، با دستگاه های بیشتری همراه خواهد شد.

منبع: Mashable

ترجمه: پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *