بروز رسانی بهترین اپلیکیشن یادداشت برداری در آیپد

LiquidText اپلیکیشنی برای خواندن و نکته برداری از اسناد Word، PDF و Power Point است. شما می توانید بخشی از این اسناد را خارج کرده و حتی از آن ها یادداشت بردارید، بدون این که نیاز به چاپ کردن و یا اصلاح و ویرایش اسناد داشته باشید.

LiquidText پس از به روز رسانی نسخه ی ۲٫۰ به شما اجازه می دهد همزمان روی چند نوع سند کار کنید.

خرید اپل آیدی معتبر

تنها کافی است فایل مورد نظرتان را انتخاب کرده و به محیط کار بکشید. سپس می توانید اسناد میان اسناد مختلف جا به جا شده و یا آن ها را در کنار هم مشاهده کنید. پس از دسته بندی اسناد، می توانید به صورت همزمان میان آن ها به جست و جو بپردازید.

می توانید مطالب مورد نظر خود را در میان اسناد متفاوت جدا کرده و تمام آن ها را برای بررسی و مطالعه ی بهتر در یک گروه جای دهید. اگر نموداری در پاورپونت و مطلبی مرتبط در فایل ورد یا پی دی اف دارید، می توانید با HighLight و خارج کردن همه ی آن ها همراه با هم، یک فایل واحد بسازید که تمام مطالب مورد نظرتان از تمامی انواع اسناد را همراه با هم دارد.

خرید اپل آیدی معتبر

در این اپلیکیشن، مانند Microsoft suite و Google Docs می توانید نظرتان را درمورد اسناد بنویسید. اما تفاوت Liquid Text با دو برنامه ی قبلی این است که می توانید روی بیش از یک سند نظر بنویسید. بعد از نوشتن نظرتان، می توانید با یک کلیک، بخش مربوطه در اسناد مورد نظر را بالا بیاورید.

خرید اپل آیدی معتبر

اگر روی پروژه ای کار می کنید که نیازمند بررسی چند نمونه سند به صورت همزمان هستید، بروز رسانی جدید Liquid Text می تواند کمک بسیار بزرگی به شما باشد.

این برنامه رایگان است. برای دانلود آن اینجا کلیک کنید.

منبع: Mashable

ترجمه: پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *