اسکرین شات گرفتن از صفحه ی اپل واچ

اپل واچ به لطف ارتباط بی سیم با آیفون، بسیاری از کارکردهای آیفون را کم تر کرده است که اسکرین شات گرفتن از صفحه نیز یکی از این کارکردهاست. دکمه ی بزرگ دیجیتال کراون و دکمه ی جانبی اپل واچ حکم دکمه ی هوم و دکمه ی روشن/ خاموش کردن در آیفون را دارد.

از آن جایی که اپل واچ مستقیما روی دست شما است، اسکرین شات گرفتن با آن بسیار آسان تر خواهد بود. با استفاده از دو روش می توان در اپل واچ اسکرین شات گرفت.

روش اول:

صفحه ای که می خواهید از آن عکس بگیرید را انتخاب کنید.

کلید جانبی و کلید دیجیتال کراون را همزمان نگه دارید.

خرید اپل ایدی معتبر

روش دوم:

دکمه ی جانبی را فشار داده و نگه دارید.

سپس بدون اینکه آن را رها کنید، به سرعت روی دکمه ی دیجیتال کراون کلیک کنید.

خرید اپل ایدی معتبر

اگر از راز محل ذخیره ی اسکرین شات هایی که با اپل واچ می گیرید با خبر نباشید ممکن است گمان کنید که نتوانسته اید اسکرین شات بگیرید و یا ندانید که کجا باید ان ها را پیدا کنید.

زمانی که با اپل واچ اسکرین شات می گیرید، این تصاویر در اپلیکیشن تصویر برداری آیفون شما ذخیره خواهد شد. از آن جایی که سایز اسکرین شات های گرفته شده در اپل واچ ۲۱۶x 290  است، مستقیما به آیفون منتقل می شوند. برای دیدن این اسکرین شات ها:

اپلیکیشن تصویر برداری آیفون را اجرا کنید.

روی علامت عکس در قسمت سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید.

تمام اسکرین شات هایی که با اپل واچ گرفته اید ظاهر خواهند شد. در آیکلود نیز تمام اسکرین شات های شما زیر تمام عکس ها ذخیره می شوند.

اسکرین شات ها را می توانید مانند سایر تصاویر، با کلیک روی گزینه ی اشتراک گذاری به اشتراک بگذارید.

آیا مایل هستید اسکرین شات ها را روی پل واچ مشاهده کنید؟ خوشبختانه در نسل بعدی اپل واچ چنین اتفاقی خواهد افتاد. نظر شما چیست؟

منبع: iGeek

ترجمه: پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *