بهترین اپلیکیشن های این هفته را از دست ندهید

ما هر هفته به دنیای اپلیکیشن های آی او اس سر می زنیم تا بتوانیم بهترین و جدیدترین اپلیکیشن ها را در اختیارتان قرار دهیم. بهترین اپلیکیشن های هفته ی اخیر را می توانید هم اکنون مشاهده کنید. این اپلیکیشن ها را از دست ندهید. توجه داشته باشید که برای دانلود تمامی اپلیکیشن ها به اپل آیدی معتبر نیاز دارید.

Boom

خرید اپل ایدی معتبر

Boom اپلیکیشن اجرای موسیقی است که موسیقی های ذخیره شده تان را به آن چه که در این اپلیکیشن “۳D Surround Sound” نام دارد تغییر می دهد. خلاصه این که، به حدی کیفیت صدای موزیک را بهبود می دهد که حتی اگر با موسیقی و دنیای آن هم آشنا نباشید می توانید این کیفیت را تشخیص دهید و قطعا آن را تحسین خواهید کرد. یک لیست پخش بسازید و از لغزنده ی آن برای کنترل “surround sound” در هر موزیک استفاده کنید.

نکته: به بخش تنظیمات این اپلیکیشن بروید تا تنظیمات هدفون را کنترل کنید و از منوی افکت ها برای شخصی سازی تنظیمات EQ استفاده کنید.

قیمت: ۲٫۹۹$ (پس از پنج روز استفاده ی آزمایشی رایگان). برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید.

Color Switch

خرید اپل ایدی معتبر

بازی ساده اما جذاب و اعتیاد آور Color Switch هیچ قاعده ی خاصو پیچیده ای ندارد. باید توپ رنگی را به قسمت هم رنگ در دایره ی مقابل هدایت کنید به گونه ای که با دیگر رنگ ها برخوردی نداشته باشد. اگر توپ را صحیح هدایت نکنید به مرحله ی بالاتر صعود نخواهید کرد.

نکته: مدیریت زمان در کلیک کردن ها بسیار مهم است. عجله نکنید تا برنده شوید.

قیمت: رایگان. برای دانلود اینجا کلیک کنید

Ghost Codes

خرید اپل ایدی معتبرهدف GhostCodes دنبال (فالو) کردن افراد در اسنپ چت است. پروفایل خود را بسازید و Snap Code خود را همراه با اطلاعاتی در مورد خود و محتوایی که معمولا در اسنپ چت به اشتراک می گذارید را آپلود کنید. Ghost Codes به کاربران اجازه می دهد تا به اسنپ چترهای دیگر در هر گروه رای بدهند.

توجه: از پروفایل خود برای اتصال به سایر شبکه های اجتماعی تان استفاده کنید تا افراد بتوانند پست های شما در هر جایی که می خواهید را ببینند.

قیمت: رایگان. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

Ghost Lens

خرید اپل ایدی معتبر

Ghost Lens به شما کمک می کند تصاویری با افکت شبح و روح ثبت کنید. نوع عکس یا فیلمی که می خواهید ثبت کنید را انتخاب کرده و اپلیکیشن افکت مورد نظر و دلخواهتان را در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید افکت ها را تنظیم کنید، لایه هایی اضافه کنید یا دیگر تنظیمات و تغییرات را اعمال کنید تا فیلم یا عکستان بهترین جلوه را داشته باشد.

توجه: در این اپلیکیشن قادر به ویرایش فیلم نیز هستید و می توانید افکت های شبحی را در فیلم هم اجرا کنید.

قیمت: رایگان. برای دانلود اینجا کلیک کنید. 

Spinny Phone

خرید اپل ایدی معتبر

اگر تا به حال Bop-It بازی کرده باشید، Spinny Phone می تواند برایتان یک نوستالژی از این بازی باشد که بهترین بازی حکم رانی دوران کودکی بسیاری از افراد است. با حرکت دادن تلفن همراهتان به چپ یا راست، کلیک کردن و یا تکان دادن دستورات بازی را اجرا کنید تا امتیاز به دست آورید و امتیازتان را به بالاترین سطح ممکن برسانید. این اپلیکیشن به صورت هوشمند از سنسورهای آیفون استفاده می کند تا حرکاتتان را تشخیص دهد.

توجه: دقیقا مانند Bop-It، اگر زمان زیادی طول بکشد تا دستور مورد نظر را انجام دهید، زمانتان به پایان می رسد و آن مرحله را از دست می دهید.

قیمت: رایگان. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

منبع: Mashable

ترجمه: پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *