آیفون را با ۱ درصد شارژ ساعت ها روشن نگه دارید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در محلی قرار دارید که به شارژر دسترسی ندارید و بخواهید ساعت‌ها از گوشی آیفونتان استفاده کنید و از طرفی گوشی موبایلتان شارژ بسیار اندکی دارد و هر لحظه احتمال خاموش شدنش وجود دارد . این موضوع زمانی ملموس‌تر میشود که منتظر یک تماس ضروری نیز باشید. اپل برای این گونه مواقع چاره‌ اندیشده است.

۱٫ اگر از iOS ورژن ۹ به بالا استفاده میکنید ؛ به مسیر Setting -> Battery بروید و گزینه Low Power Mode را فعال کنید . با این کار آیکون باطری به رنگ زرد در می آید. با این کار خیلی از ویژگی های اتوماتیک آیفون مانند دانلود اتوماتیک و … به حداقل می رسند.

۲٫ بلوتوث ؛ وای فای و سلولار دیتا را خاموش کنید . بلوتوث و وای فای را می توانید از منوی کنترل سنتر به راحتی خاموش کنید و برای خاموش کردن سلولار دیتا ؛ به مسیر Setting -> Cellular بروید و آن را خاموش کنید.

۳٫ نور صفحه را به حداقل برسانید . نور صفحه بیشترین استفاده از باطری را دارد.

۴٫ یکی از مهمترین اقدام‌ها خاموش کردن Location Service میباشد . برای اینکار باید به مسیر Setting -> Privacy -> Location Service رفته و سپس این قابلیت را Off کنید.

۵٫ حال نوبت آن رسیده است که از اجرای برنامه‌ها در بک گراند و پس زمینه ی گوشی جلوگیری کنید . به مسیر Settings -> General بروید و Background App Refresh را به حالت Off تغییر دهید . چنانچه گزینه اول یعنی Low Power Mode را فعال کرده باشید؛ این مورد به صورت خودکار غیر فعال می شود.

۶٫ آخرین مورد که باید به آن اشاره کنیم و از اهمیت نسبتا کمتری برخوردار هست ؛ فعال کردن گزینه ای است که در آن گوشی به حالت سیاه و سفید در می آید. به مسیر Setting -> General ->Accessibility بروید و گزینه Grade Scale را روشن کنید. در عکس‌های پایین طریقه فعال کردن این گزینه و تصویر قبل و بعد از فعال کردن این گزینه را خواهید دید.

 

خرید اپل ایدی معتبر

خرید اپل ایدی معتبر امریکا

منبع: applenic

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *