دیگر نیاز نیست مرتبا اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید

اپل اخیرا پس از ارائه iOS 9 برای تایید هویت افرادی که از آیفون استفاده می کنند و حساب آیکلود دارند هر روزه و مدام سوال های امنیتی می پرسد . این مشکل در افرادی که اخیرا تلفن همراهشان را به ورژن ۹ با آیتونز ریستور کرده‌اند بیشتر دیده شده است .

اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید و از سوالات مکرر آیکلود خسته‌ شده اید، با ما همراه باشید. به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از این سوالات مکرر و خسته کننده راحت شوید.

برای این کار ابتدا از حساب آیکلود به طور کامل خارج شوید . سپس گوشی را هارد ریست کنید و پس از بالا آمدن مجدد گوشی تمامی تنظیمات سرویس آیکلود را به صورت کامل وارد کنید. بدین منظور وارد Setting شوید و روی گزینه iCloud کلیک کنید.

خرید اپل ایدی
در قسمت انتهایی روی گزینه Sign Out کلیک کنید.

خرید اپل ایدی معتبر
دو بار از شما سوالی مبنی بر پاک شدن آیکلود از روی آیفون پرسیده می شود. هر دو بار روی گزینه Delete From My iPhone کلیک کنید.

خرید اپل ایدی معتبر امریکا

اگر Find My iPhone روی آیفونتان فعال است، باید ابتدا آن را غیرفعال کنید . برای این کار در قسمت iCloud ، گزینه Find My iPhone را غیرفعال کرده و اطلاعات اپل آیدی خود را برای تأیید انجام کار وارد کنید.

خرید اپل ایدی

اکنون باید گوشی را هارد ریست کنید. برای این کار دکمه های هوم و پاور را ۱۵ ثانیه نگه دارید تا صفحه آیفون به صورت کامل سیاه شود و مجددا آرم اپل روی صفحه نمایش ظاهر شود.
پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *