مدیریت آیفون

گوشی های آیفون به واسطه رفتار حساسی که از خود نشان می دهند شناخته شده هستند و به واسطه آن باید با ابزارها و برنامه های مناسب و قابل اعتماد با آن کار کنید تا دچار مشکل نشوید. در ادامه برنامه ای قدرتمند در این زمینه را به شما معرفی کنیم.
برنامه Tenorshare iPhone Care برنامه ای قدرتمند در زمینه مدیریت آیفون است که شما می توانید این برنامه را برای سیستم عامل ویندوز دانلود و نصب نمایید. با نصب این برنامه روی کامپیوترتان می توانید آیفون خود را مدیریت و مشکلاتش را حل کنید. توجه داشته باشید که یکی از پیش نیاز های نصب این برنامه داشتن برنامه آیتونز است. بعد از نصب این برنامه این صفحه برای شما ظاهر می شود.

خرید اپل ایدی معتبر امریکا

بعد از نصب برنامه دستگاه را به کامپیوتر وصل کنید و برنامه را باز کنید.
File Manager
شما در این گزینه می توانید طبق عکس یکی از اطلاعات موجود در دستگاه مانند عکس ها و یا مخاطبین را انتخاب کنید تا بتوانید در آن قسمت با زدن گزینه Export To Computer در بالای صفحه از اطلاعات مورد نظرتون نسخه پشتیبان تهیه کنید و یا با زدن Import اطلاعات جدید وارد کنید. برای مثال در قسمت Photo می توانید از عکس ها و فیلم های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و عکس های جدید اضافه کنید. همچنین می توانید اطلاعات موجود در این قسمت، ماننند مخاطبین که پاک کردن آن ها از گوشی کار مشکلی است را به طور یک جا و یا انتخاب شده پاک کنید.

ساختن اپل ایدی رایگان

قسمتی مهم در این برنامه
یکی از قسمت های مهمی که در این برنامه وجود دارد امکان وارد کردن و یا خارج کردن دستگاه از یکی از حالت های DFU Mode و یا Recovery Mode است که بسیار کاربردی است، زیرا این احتمال وجود دارد که به طور اتفاقی دستگاه به یکی از این حالت ها برود و شما قادر به خارج شدن از آن ها نباشید، همچنین در مواردی مانند غیرفعال شدن دستگاه به دلیل زدن رمز اشتباه برای ریستور کردن باید دستگاه را به یکی از این حالت ها ببرید که می توانید به راحتی با این برنامه همانند تصویر در قسمت Fix ios Stuck بدون هیچ دردسری این کار را انجام دهید.

فروش اپل ایدی معتبرامریکا

در این برنامه همچنین قسمت های مهم دیگری مانند پاک کردن فایل های اضافه و گرفتن و برگرداندن نسخه پشتیبان دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

منبع: بروزرسانی

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *