بتا در اپل واچ watchOS 2.2 دارای ویژگی های جدیدی برای نقشه است!

اپل به تازگی اپل واچ OS 2.2 بتا را به طراحان ارائه کرده که نشان می دهد این گروه در کوپرتینو بر روی بهبود نرم افزار نقشه های بومی در این ساعت ها کار می کند.به روز رسانی، با اقتباس از نرم افزار نقشه های گوگل برای این ساعت، ناوبری سریعی را در خانه یا محل کار از مکان فعلی شما می افزاید. علاوه بر این، در فراخوانی جستجو بر روی نقشه دیگر نیازی به نیروی لمس قوی برای باز کردن و اجرای برنامه نیست.

ساخت watchOS جدید نیز دارای ویژگی های بسیار مشابه به ویژگی های افزوده شده به نقشه های iOS9 است. دارندگان اپل واچ ها به محض انتشار watchOS 9 قادر خواهد بود مکان های نزدیک جهت خوردن غذا، نوشیدنی، خرید، سرگرم کننده، بهداشت و غیره را بیابند. کلیک روی یک دسته لیست خاص تری را در اختیار افراد قرار می دهد. از این طریق می توانید نام تجاری، فاصله از مکان فعلی شما، رتبه بندی ستاره، ساعت کاری، محل و اطلاعات دیگری را بیابید.

images

watchOS 2.2 همراه با سیستم عامل iOS 9.3 (که در حال حاضر در نسخه بتا نیز ارائه شده است) اجازه می دهد فردی چند دستگاه اپل واچ خود را با یک آیفون خاص جفت کند. شما ممکن است از یک اپل واچ اسپورت برای کار، و یک مدل اپل واچ Collection برای شرکت در مهمانی های شبانه داشته باشید. یا می توانید طرح را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این مورد با هر دو مدل اپل واچ با صفحه نمایش ۳۸ و ۴۲ میلی متری یا تنها با یک مدل سازگار است.

منبع:phonearena

ترجمه:پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *