آیفون ۷:وتصاویر مفهومی از این آیفون

ممکن است آیفون ۶ اس تنها تا چند ماه دیگر، قدیمی شود. امّا اکنون دنبال‌کنندگان اخبار اپل به دنبال آینده و تصور لذّتی هستند که آیفون ۷ می‌تواند در فروشگاه‌ها ایجاد کند.

تقریباً همه به طرح‌های مفهومی علاقه دارند اگر چه بسیاری از آن‌ها نشان دهنده قابلیت و ویژگی‌های دور از حقیقت است و تنها حاصل تفکرات یک هنرمند می‌باشد. داغ‌ترین طرح فعلی برای اپل آیفون بعدی این شرکت است، یکی از طراحان، طرح مفهومی جذابی را برای آیفون ۷ منتشر کرده است.

آرتور ریس، طراح این کانسپت است که با تلفیق یک دستگاه قدیمی و یک دستگاه جدید حسی نوستالژیک را به ما القا می‌کند. جلو دستگاه از آیفون ۶/۶s و پشت دستگاه از دیوایس‌های قدیمی‌تر همچون آیفون ۳G و آیفون ۳GS الهام گرفته شده که با لبه‌های گرد آن طرحی جذاب پدید آمده است. این امکان که اپل به عقب برگردد و از طراحی‌های قدیمی استفاده کند بسیار ضعیف است اما من به شخصه طراحی پشت آیفون ۳G و ۳GS را با هیچ طرح دیگری عوض نمی‌کنم!

در گذشته نیز اینگونه طرح‌های مفهومی ارائه شده‌اند، آخرین آن‌ها تلفیق آیفون ۶ با آیفون ۴/۴S بود که آن هم جذابیت‌های منحصر به فرد خود را داشت.

متاسفانه با اینکه پیرامون آیفون ۷ اخبار و طرح های متعددی منتشر شده است، اما هیچکدام از آن‌ها معتبر نبوده‌اند و نمی‌توان مطمئن بود که آیفون ۷ چه شکلی خواهد داشت. انتظار می‌‌رود که آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در سپتامبر رونمایی شوند و در این بازه تنها به شایعات دسترسی خواهیم داشت.

گرچه هنوز ۹ ماه باقیمانده است تا ما بتوانیم چهره‌ی واقعی آیفون ۷ اپل را ببینیم. در واقع به نظر می‌رسد که این طرح، شبیه یک آیپاد تاچ نازک‌تر است.

آیا شما به این طرح ذهنی آیفون، علاقه دارید؟ یا به این فکر هستید که اپل باید در تلاش برای معرفی طرحی جدید باشد؟ یا حتّی شاید از آیفون‌های قدیمی خود الهام بگیرد؟

لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

طرح مفهومی آیفون ۷طرح مفهومی آیفون ۷طرح مفهومی آیفون ۷طرح مفهومی آیفون ۷

ادامه مطلب

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *