رادیوی آیتونز دیگر رایگان نخواهد

رادیوی آیتونز، جریان خدمات حمایت شده توسط تبلیغات اپل، دیگر رایگان نخواهد بود.

با توجه به اظهارات Buzzfeed، که برای اولین بار گزارش این خبر را منتشر کرد، این شرکت قصد دارد این خدمات را از ۲۹ ژانویه به بخشی از خدمات اپل موسیقی تبدیل کند که ۱۰ دلار در ماه هزینه دارد. این به روز رسانی بدین معناست که Beats 1، که در سال گذشته در کنار اپل موسیقی راه اندازی شد، تنها جریان ارائه موسیقی رایگان در این شرکت خواهد بود.

اپل، آیتونز رادیو را در سال ۲۰۱۳ در ایالات متحده و استرالیا راه اندازی کرد. جریان خدمات شبیه پاندورا و سایر خدمات رادیو اینترنتی است که شما می توانید ایستگاه های سفارشی را بر اساس ژانر یا آهنگ خاص ایجاد کنید. این سرویس توسط تبلیغات حمایت می شود و در آن امکان دسترسی به موسیقی درخواستی وجود ندارد.

این شرکت بنا به گزارشات به کاربران iTunes برای تغییر یک ایمیل در جمعه هشدار داد و سخنگوی اپل نیز در گفت و گو با Buzzfeed ایت تغییر را تایید کرد.

ویژگی های آیتونز رادیو از طریق اپل موسیقی ابه صورت درخواستی در خدمات جریان، سال گذشته در این شرکت راه اندازی شد و در دسترس کاربران قرار گرفت، اما کاربران هنوز قادر به دسترسی به جریان آیتونز رادیو به صورت رایگان هستند. هنگامی که تغییرات اعمال شود تنها گزینه جریان موسیقی رایگان که در اپل ارائه خواهد شد Beats 1 است، که به عنوان ایستگاه های رادیویی ۲۴/۷ سازماندهی شده است.

منبع: Mashable

ترجمه: پن اپل

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *