آیفون، صدر نشیت چارت سالانه ی An Tu Tu

AnTuTu چارت سالانه خود برای قدرتمندترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۵ منتشر کرده است .جالب است که هنوز مدت زیادی از عرضه نسل جدید آیفون نگذشته است اما این چارت ۶ و ۶ پلاس هم شامل شده است ، به طوریکه درصدرجدول هم قرار گرفته است .

AnTuTu یکی از معروف ترین ابزارهای بنچ مارک گیری چند پلتفرمی برای تلفن های هوشمند است .مقایسات بین گوشی های مختلفی انجام میشود ، به طوری که تمامی نتایج از آزمون های مختلفی که از گوشی ها در زمینه های مختلف گرفته میشود ، به دست می آید. از نتایج به دست آمده آیفون ۶ اس به عنوان قدرتمندترین گوشی هوشمند سال ۲۰۱۵ شناخته شده است . در نسخه جدید بنچ مارک آزمایشات بروی کارت گرافیک و چیپست A9 انجام شده است که چیپست A9 و پردازنده ی گرافیکی PowerVR GT7600 باعث قدرتمندشدن آیفون جدید شده است .

smarphone_001

در جدول ارائه شده بعد از آیفون ۶ اس ، گوشی Huawei Mate 8 با اختلاف تقریبا زیادی قرار گرفته است . به طوری که چیپ قدرتمند و هشت هسته ای کایرین ۹۵۰ درکنار رزولوشن ۱۰۸۰p باعث قدرتمند شدن این گوشی بعد از آیفون شده است .در صدر سوم جدول Meizu PRO 5 با ویژگی های منحصر به فرد خود بالاتر از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۵ قرار گرفته است . به طور کلی چند ردیف از جدول به گوشی های سامسونگ اختصاص داده شده است. اما در بین این مقایسات آیفون ۶ که در سال ۲۰۱۴ معرفی شده است ، در ردیف ششم جدول به چشم میخورد که بالاتر از گوشی های OnePlus 2 و Note Pro قرار گرفته است .

کیس صنعتی استوک

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *